KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 11356559
nr 1135 6559
Kopparstick
2 st, signerade S Shelley, motivet: 25x20
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:53:33
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)